Galerie foto »

2017/04/03 – 10:20 |

La data de 31.03.2017, începând cu orele 09:00, la Palatul Copiilor s-a desfăşurat faza finală a concursului judeţean Micul Pieton, la care Poliţia Locală este coorganizator alături de Inspectoratul Şcolar Judeţean Iaşi şi Grădiniţa …

Citeşte în continuare »
Comunicate de presă
Carieră
Legislaţie
Galerie foto
Utile
Home » Carieră

Comunicat

postat pe 2017/04/20 – 08:44 0 comentarii

Rezultatele obtinute la proba scrisa, din data de 19.04.2017, ora 09.00, la concursul de recrutare organizat în vederea ocupării unor functii publice de execuţie vacante de politist local

crt. Numele şi prenumele Functia publica de execuţie vacantă

POLITIST LOCAL, CL.I, DEBUTANT – SERVICIUL POLITIE LOCALA 3 – COMPARTIMENT PROTECTIA MEDIULUI
1 ANDRIESCU PETRU Politist local
clasa I grad profesional debutant – Serviciul Politie Locala 3 – Compartiment Protectia Mediului 5 puncte Respins
2 ARSENE IULIANA LARISA Politist local
clasa I grad profesional debutant – Serviciul Politie Locala 3 – Compartiment Protectia Mediului 23 puncte Respins
3 BUNDUC CRISTIAN Politist local
clasa I grad profesional debutant – Serviciul Politie Locala 3 – Compartiment Protectia Mediului 3 puncte Respins
4 BUDUROI IOAN Politist local
clasa I grad profesional debutant – Serviciul Politie Locala 3 – Compartiment Protectia Mediului 8 puncte Respins
5 DARABAN MIHAI Politist local
clasa I grad profesional debutant – Serviciul Politie Locala 3 – Compartiment Protectia Mediului 10 puncte Respins
6 FARCASEL EMANUELA Politist local
clasa I grad profesional debutant – Serviciul Politie Locala 3 – Compartiment Protectia Mediului ABSENT
7 LEU CONSTANTIN Politist local
clasa I grad profesional debutant – Serviciul Politie Locala 3 – Compartiment Protectia Mediului 42 puncte Respins
8 MIHALCEA CLAUDIU Politist local
clasa I grad profesional debutant – Serviciul Politie Locala 3 – Compartiment Protectia Mediului 50 puncte Admis
9 PUCHIN LUCIAN FLORIN Politist local
clasa I grad profesional debutant – Serviciul Politie Locala 3 – Compartiment Protectia Mediului 70 puncte Admis
10 ȘANDRU IOAN ADRIAN Politist local
clasa I grad profesional debutant – Serviciul Politie Locala 3 – Compartiment Protectia Mediului 35 puncte Respins
11 SIMICIUC ANDREEA ROXANA Politist local
clasa I grad profesional debutant – Serviciul Politie Locala 3 – Compartiment Protectia Mediului 6 puncte Respins
12 SOVAN DANIEL ILIE Politist local
clasa I grad profesional debutant – Serviciul Politie Locala 3 – Compartiment Protectia Mediului ABSENT
13 ZAMFIR ROBERT Politist local
clasa I grad profesional debutant – Serviciul Politie Locala 3 – Compartiment Protectia Mediului 25 puncte Respins

POLITIST LOCAL, CL.I, ASISTENT– SERVICIUL POLITIE LOCALA 6 – COMPARTIMENT PROTECTIA MEDIULUI
14 BALTA ANDREI Politist local
clasa I grad profesional asistent – Serviciul Politie Locala 6 – Compartiment Protectia Mediului 50 puncte Admis
15 IGNAT ȚANEA DANIEL Politist local
clasa I grad profesional asistent – Serviciul Politie Locala 6 – Compartiment Protectia Mediului 0 puncte Respins
16 LEON CEZAR DUMITRU Politist local
clasa I grad profesional asistent – Serviciul Politie Locala 6 – Compartiment Protectia Mediului 18 puncte Respins
17 PELIN DUMITRU GABRIEL Politist local
clasa I
grad profesional asistent – Serviciul Politie Locala 6 – Compartiment Protectia Mediului 60 puncte Admis
18 TIMOFTE VASILICA Politist local
clasa I grad profesional asistent – Serviciul Politie Locala 6 – Compartiment Protectia Mediului 50 puncte Admis
19 VAPIROVSCHI ANA GABRIELA Politist local
clasa I grad profesional asistent – Serviciul Politie Locala 6 – Compartiment Protectia Mediului 25 puncte Respins
POLITIST LOCAL, CL.III, DEBUTANT – SERVICIUL SIGURANTA CIRCULATIEI
20 CIOLAN ANCUTA Politist local
clasa III grad profesional debutant – Serviciul Siguranta Circulatiei 28 puncte Respins
21 CIULEI ADRIAN Politist local
clasa III grad profesional debutant – Serviciul Siguranta Circulatiei 32 puncte Respins
22 GHIBAN VLAD CRISTIAN Politist local
clasa III grad profesional debutant – Serviciul Siguranta Circulatiei 12 puncte Respins
23 GHERCA MARIUS CATALIN Politist local
clasa III grad profesional debutant – Serviciul Siguranta Circulatiei 65 puncte Admis
24 MIHAICĂ ROBERT CATALIN Politist local
clasa III grad profesional debutant – Serviciul Siguranta Circulatiei – Compartiment Planificare si Sinteza 53 puncte Admis
25 POTORAC IONUT EDUARD Politist local
clasa III grad profesional debutant – Serviciul Siguranta Circulatiei 62 puncte Admis
26 STAVAR CATALINA Politist local
clasa III grad profesional debutant – Serviciul Siguranta Circulatiei 30 puncte Respins
POLITIST LOCAL, CL.III, PRINCIPAL – SERVICIUL POLITIE LOCALA 1 – COMPARTIMENT FLUIDIZARE TRAFIC
27 CIURDEA VICTOR ANDREI Politist local
clasa III grad profesional principal – Serviciul Politie Locala 1 – Compartiment Fluidizare Trafic 60 puncte Admis
28 PASCARIU FLORIN Politist local
clasa III grad profesional principal – Serviciul Politie Locala 1 – Compartiment Fluidizare Trafic 10 puncte Respins
29 PREUTESCU STEFAN IONUT Politist local
clasa III grad profesional principal – Serviciul Politie Locala 1 – Compartiment Fluidizare Trafic 16 puncte Respins
30 STOLERU GEORGE IONEL Politist local
clasa III grad profesional principal – Serviciul Politie Locala 1 – Compartiment Fluidizare Trafic
10 puncte Respins
POLITIST LOCAL, CL.III, SUPERIOR – SERVICIUL POLITIE LOCALA 2 – COMPARTIMENT FLUIDIZARE TRAFIC
31 ADAM DAN Politist local
clasa III grad profesional superior – Serviciul Politie Locala 2 – Compartiment Fluidizare Trafic 31 puncte Respins
32 BUEMA MIHAIL Politist local
clasa III grad profesional superior – Serviciul Politie Locala 2 – Compartiment Fluidizare Trafic 31 puncte Respins
POLITIST LOCAL, CL.III, SUPERIOR – COMPARTIMENT TRANSPORT VALORI
33 BURSUC MARINEL Politist local
clasa III grad profesional superior – Compartiment Transport Valori 80 puncte Admis
34 CHIHAIA VASILE MIRCEA Politist local
clasa III grad profesional superior – Compartiment Transport Valori 25 puncte Respins
35 DOLIANU DUMITRU Politist local
clasa III grad profesional superior – Compartiment Transport Valori 38 puncte Respins
36 GASPAR GABRIELA Politist local
clasa III grad profesional superior – Compartiment Transport Valori 30 puncte Respins
37 MEREUTA SORIN Politist local
clasa III grad profesional superior – Compartiment Transport Valori 55 puncte Admis
38 MIHAIESCU FLORIN Politist local
clasa III grad profesional superior – Compartiment Transport Valori 50 puncte Admis
39 SPIRIDONICA MIHAI Politist local
clasa III grad profesional superior – Compartiment Transport Valori 50 puncte Admis
40 TANASA GHEORGHE MARIAN Politist local
clasa III grad profesional superior – Compartiment Transport Valori 9 puncte Respins

Candidatii nemultumiti pot depune contestatie in termen de 24 de ore de la data afisarii rezultatului selectiei dosarelor la sediul Politiei Locale Iasi.

Candidaţii declaraţi admişi în urma probei scrise, pentru concursul de recrutare, organizat în perioada 12 – 21.04.2017, în vederea ocuparii unor functii publice vacante de politist local, se vor prezenta pentru proba de interviu, în data de 21.04.2017, ora 12 la sediul Politiei Locale din str. Bucium nr.30 cu BI/CI.